Zaposleni

  • Mag. Katja Kraškovic

    Mag. Katja Kraškovic  Predsednica uprave / direktorica Fakultete za podjetništvo / dekanja Fakultete za podjetništvo

    Phone: 01 5881 307  Email: tajnistvo@gea-college.si

  • Mag. Nataša Makovec

    Mag. Nataša Makovec  Direktorica in ravnateljica Centra višjih šol

    Phone: 01 5881 305  Email: natasa.makovec@gea-college.si

  • Nataša Urbanija

    Nataša Urbanija  Tajništvo

    Phone: 01 5881 307  Email: natasa.urbanija@gea-college.si

  • Barbara Podlogar

    Barbara Podlogar  Direktorica prodaje

    Phone: 01 5881 387  Email: barbara.podlogar@gea-college.si

  • Rok Koželj

    Rok Koželj  Marketing, Razvoj, Inkubator

    Phone: 01 5881 369  Email: rok.kozelj@gea-college.si

  • Anamarija Meglič

    Anamarija Meglič  Mednarodna pisarna in Karierni center

    Phone: 01 5881 327  Email: Anamarija.Meglic@gea-college.si

  • Romana Možina

    Romana Možina  Marketing, Inkubator

    Phone: 01 5881 372  Email: romana.mozina@gea-college.si

  • Martin Lunder

    Martin Lunder  Marketing, Inkubator

    Phone: 01 5881 323  Email: martin.lunder@gea-college.si

  • David Arnež

    David Arnež  Vodja inkubatorja

    Phone: 01 5881 326  Email: david.arnez@gea-college.si

  • Tanja Moračanin

    Tanja Moračanin  Vodja projektov v izobraževanju in NPK

    Phone: 01 5881 311  Email: tanja.moracanin@gea-college.si

  • Nina Pristov

    Nina Pristov  Vodja projektov v izobraževanju

    Phone: 01 5881 325  Email: nina.pristov@gea-college.si

  • Janja Srčnik

    Janja Srčnik  Vodja projektov v izobraževanju in NPK

    Phone: 01 5881 311  Email: janja.srcnik@gea-college.si

  • Meta Pavlovič

    Meta Pavlovič  Svetovalka v študentski pisarni

    Phone: 01 5881 339  Email: meta.pavlovic@gea-college.si

  • Neža Jurčević

    Neža Jurčević  Svetovalka v študentski pisarni

    Phone: 01 5881 349  Email: neza.jurcevic@gea-college.si

  • Tanja Merela

    Tanja Merela  Svetovalka v študentski pisarni

    Phone: 01 5881 317  Email: tanja.merela@gea-college.si

  • Jan Nalesnik

    Jan Nalesnik  

    Phone: 01 5881 349  Email: jan.nalesnik@gea-college.si

  • Tadeja de Queiroz Santos

    Tadeja de Queiroz Santos  Svetovalka v študentski pisarni

    Phone: 01 5881 317  Email: tadeja.santos@gea-college.si

  • Računovodstvo

    Računovodstvo  Računovodstvo

    Phone: 01 5881 300  Email: racunovodstvo@gea-college.si

  • Prof. dr. Ajda Fošner

    Prof. dr. Ajda Fošner  Direktorica raziskovalnega inštituta

    Phone: 01 5881 300  Email: ajda.fosner@gea-college.si

  • Doc. dr. Mitja Jeraj

    Doc. dr. Mitja Jeraj  Prodekan za študijske in študentske zadeve

    Phone: 01 5881 300  Email: mitja.jeraj@gea-college.si

  • doc. dr. Dario Berginc

    doc. dr. Dario Berginc  Svetovalec, Inkubator, Predavatelj

    Phone: 01 5881 334  Email: dario.berginc@gea-college.si

  • doc. dr. Valentina Jošt Lešer

    doc. dr. Valentina Jošt Lešer  Prodekanja za mednarodno sodelovanje

    Phone: 01 5881 310  Email: valentina.jost-leser@gea-college.si

  • Iztok Sila, MBA

    Iztok Sila, MBA  Višji predavatelj

    Phone: 01 5881 300  Email: iztok.sila@gea-college.si

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial